Komemiut

איך לגרום לו לשלוח הודעה

איך לגרום לו לשלוח הודעה

משחק ההיכרויות יכול להיות ממש מתסכל. יש כל כך הרבה "חוקים", והם יכולים להתבלבל לאחר זמן מה. הוא צריך לשלוח הודעות טקסט ראשון, אתה צריך לשלוח הודעה קודם, אתה לא יכול לשלוח יותר מסמס אחד ברציפות, ואי אפשר להגיב תוך שעה. יש כל כך הרבה מה להתעדכן בו! זה מעצבן, אבל כשאתה לומד איך לגרום לבחור לשלוח לך הודעה תחילה, הכל משתנה.

למה חשוב לחכות שמישהו ישלח לך הודעה תחילה מדי פעם?

כשאתה אוהב בחור, זה מפתה לשלוח לו הודעה כל הזמן. אבל אתה לא רוצה לעצבן אותו, נכון? אולי הוא לא כל כך אוהב לשלוח הודעות. או שאולי הוא לא כל כך אוהב אותך.

אם תכתוב לו כל הזמן קודם כל, אז לא תדע איך הוא באמת מרגיש. האם הוא שולח לך הודעות רק כדי להיות נחמדים? האם הוא מתעצבן שהוא צריך לשלוח לך הודעות כל כך הרבה? אתה לא תדע עד שתפסיק לשלוח לו הודעות טקסט.

הודעות

ככלל אצבע, אם בחור יוזם איתך טקסטים, אז הוא מחבב אותך. אם הוא לא, אז חבר המושבעים עדיין בוחן על זה כי זה יכול ללכת לשני הכיוונים.

לכן, חשוב לתת לו הזדמנות לחשוף את רגשותיו האמיתיים על ידי השהיית הטקסטים שלך.

איך לגרום לבחור לשלוח לך הודעה קודם

יש בחורים שאוהבים לשוחח באמצעות טקסט, ואחרים ממש שונאים את זה. עם זאת, אם בחור מחבב אותך, תוכל לגרום לו לשלוח לך הודעה תחילה עם קצת עזרה מאיתנו. עקוב אחר כמה מהטיפים האלה, והוא ישלח לך הודעה ראשונה תוך זמן קצר.

1. תפסיק להיות זמין

אתה לא יכול להיות חופשי כל הזמן. ככל שהוא חושב שאתה צריך להקדיש לו יותר זמן, כך קטן הסיכוי שהוא יפנה אלייך ויסמס קודם. בנוסף, אם תשלח לו הודעה כל הזמן קודם, הוא בטח יניח שיש לך זמן לעשות את זה כל הזמן.

אז שמור מרחק. אל תתעלם ממנו או תמנע ממנו באופן מוחלט, אבל אל תהיה שם מתי שהוא רוצה שתהיה. ככל שהוא מתגעגע אליך יותר, כך הוא ירצה להושיט יד ולדבר איתך קודם.

2. תן לו סיבה לשלוח לך הודעה

למה שהוא יסמס לך? תחשוב על כל הסיבות שיש לו מלבד העובדה שאתה חושב שהוא מחבב אותך. האם יש לכם שיחות הגונות ביחד? האם הוא רואה אותך עושה דברים באינטרנט ורוצה לשוחח על זה?

הנקודה כאן היא לבקש ממנו לשלוח לך הודעה על ידי פרסום משהו באינטרנט שאתה יודע שהוא ירצה לראות. אם הוא יראה אותך משתף דברים שהוא מתעניין בו, סביר להניח שהוא יפנה ויגיב על כך.

3. קבע כמה הוא אוהב לשלוח הודעות טקסט

יש בחורים שפשוט לא אוהבים לשלוח הודעות טקסט. הם פשוט לא מהסוג שמבלה שעות בטלפון שלהם. יש בחורים שמעדיפים לדבר באופן אישי או אפילו לדבר בטלפון.

טֶקסט

הוא עשוי לפנק אותך בשיחה מדי פעם, אבל אם הוא שונא לשלוח הודעות, כנראה שהוא לא יהיה זה שייזום את זה מלכתחילה. אם הוא מקצר את השיחה או מנסה להעביר דיונים לדיונים אישיים, הוא לא אוהב לשלוח הודעות טקסט.

אתה באמת לא יכול לעשות הרבה בקשר לזה אם זה המקרה. במקום זאת, פשוט נסה לזכור את זה ותגיד לו לשלוח לך הודעה כשהוא פנוי. לתת לו את ההוראה עשוי לעזור.

4. תפסיק לשלוח לו הודעה קודם

אם אתה רוצה לדעת איך לגרום לבחור לשלוח לך הודעה תחילה, זכור שזה הכל על היעדרות ולגרום לו להתגעגע אליך. תפסיק לשלוח לו הודעה קודם ותגיד לו שאתה צריך לצאת לדרך. זו גם הזדמנות מצוינת להגיד לו לשלוח לך הודעה מאוחר יותר, אז הכדור במגרש שלו.

עם זאת, הרעיון המרכזי הוא לגרום לו לרצות לדבר איתך יותר. אז על ידי טבילה החוצה כשהשיחה לא תסתיים, תשאיר אותו לרצות עוד.

5. תהנה איתו

תחשוב על זה. מה יגרום לבחור לרצות לדבר עם בחורה? כשהוא מחבב אותה מאוד. ככל שיהיה לכם יותר כיף ביחד, כך הוא ירצה לדבר איתך יותר.

אז בפעם הבאה ששניכם נפגשים, וודאו שיהיה לכם יותר כיף. לצחוק הרבה יותר ולספר עוד בדיחות. תגרום לו להתגעגע אלייך בשנייה שתעזוב את הצד שלו, וכנראה אפילו יחכה לך טקסט כשתגיעי הביתה.

6. תן לו סיבה לזכור אותך

כשאתה מדבר איתו או אפילו מבלה, תגרום לו לזכור אותך. הוא צריך לחשוב עליך כשהוא מגיע הביתה ואפילו באקראי לאורך היום אם אתה רוצה שהוא ישלח לך הודעה קודם.

זה אומר שאתה צריך לעשות רושם נהדר. אחת הדרכים לעשות זאת היא פשוט להצחיק. תעשה כמה בדיחות ותצחק מהבדיחות שלו. ככל שיהיה לך יותר כיף איתו, כך הוא יזכור אותך יותר.

7. להסתדר עם החברים שלו

זה בהנחה שכבר פגשתם אותם וביליתם ביחד. זה נהיה יותר ויותר נפוץ שגברים מביאים קודם את הבנות שאולי ירצו לצאת עם החברים שלהם רק כדי לראות איך היא משתלבת.

הודעת טקסט

אתה בהחלט רוצה להשתלב. ככל שתסתדר טוב יותר עם החברים שלו, כך גדל הסיכוי שהוא ישלח לך הודעה. הם לא רק יתנו לו את האישור להסתובב איתך, אלא שהוא יתרשם ויראה אותך.

8. קראו לו על זה

בכל הכנות, אולי הוא אפילו לא מבין מה הוא עושה. הוא גם יכול היה לצפות לטקסטים שלך ולכן לא יתאמץ מכיוון שהוא יודע שהם מגיעים.

פשוט תשאל אותו למה הוא אף פעם לא שולח לך הודעות קודם. אמור לו שאתה אוהב לשלוח לו הודעות טקסט, אבל אתה לא בטוח מתי הוא פנוי או מתי אתה עלול להפריע לו. סביר להניח שהוא יתקן את זה.

9. תגיד לו לשלוח לך הודעה מאוחר יותר

כפי שהזכרנו לעיל כמה פעמים, זו דרך כל כך טובה לגרום לבחור לשלוח לך הודעה ראשונה. אולי זה מעצבן שאתה צריך לשאול אותו, אבל פשוט תעשה את זה. תגיד לו לשלוח לך הודעה כשהוא פנוי כדי שתוכל לשאול אותו משהו.

אבל אתה באמת צריך לשאול אותו משהו. הטקטיקה הזו פשוט עובדת טוב יותר כי הוא ישב ותוהה מה לעזאזל יש לך לשאול אותו.

10. קבל את זה שאולי הוא לא אוהב אותך

בחורים שאף פעם לא שולחים הודעה ראשונים אבל עדיין מגיבים, או שהם לא בעניין של הודעות טקסט, מטומטמים או לא בעניין שלך. אם קבעתם שהשניים האחרים אינם המקרה, הוא פשוט לא יכול היה לאהוב אותך.

קבל את זה והפסיק לשלוח לו הודעות טקסט. זה גם עשוי לגרום לו לבוא ולמעשה לשלוח לך הודעה ראשונה. עם זאת, אם הוא לא ממש אוהב אותך, ייתכן שלא תשמע ממנו שוב.

הודעות טקסט

מחשבות אחרונות

אולי אתה חושב, מה בנים חושבים על בנות שתמיד שולחות הודעות ראשונות? או שבחור יכול להתעניין בבחורה אם הוא אף פעם לא שולח הודעות קודם? ובכן, זה תלוי בבחור וכמה הוא אוהב אותך.

אבל הנה משהו שצריך לקחת בחשבון. אם אתה צריך למצוא אסטרטגיות כדי לגרום לבחור לשלוח לך הודעה קודם, האם הוא באמת שווה את זה? אתה לא רוצה להיות עם בחור שלא יכול לחכות לדבר איתך בהודעות טקסט? כי זה מה שחשוב כאן – רמת העניין שלו בך.

אז בטח, אתה יכול לנסות את כל הטריקים האלה. אבל תחשוב אם זה שווה או לא.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן