Komemiut

איך לגרום למישהו להתאהב

איך לגרום למישהו להתאהב

אז, זה עתה נתקלת בראש במישהו בזמן שנשאת חבורה של ניירות ומיד התאהבת? לפחות ככה עושים את זה בסרטים. ללא קשר לאופן שבו פגשת את האדם הזה שאתה עכשיו זוהרת עיניים עבורו, אתה כנראה מחפש מדריך שכותרתו "איך לגרום למישהו להתאהב בך".

אם אתה מצפה לחבורה של קסמים שחורים או קואורדינטות לחצים של קופידון, עליך ללחוץ מיד עכשיו. אבל אם אתה כאן כדי לעשות כל שביכולתך כדי לנסות ולנצח את האדם הזה, הגעת למקום הנכון. האם יש דרך לגרום למישהו להתאהב בך מבלי להוציא את ספרי הוודו? אנחנו לא בטוחים מהי ההגדרה שלך ל'אהבה', אבל אנחנו בטוח יכולים לעזור לך לשים את כף הרגל שלך קדימה.

איך לגרום למישהו להתאהב בך – 10 טיפים בדוקים

אוקיי, בסדר, כנראה שלא פגשת את האדם הזה בכך שנתקלת בו וערימת הניירות שלך עפה סביבך. ככל הנראה, ההתאמה של אפליקציית ההיכרויות שקיבלת הובילה לשני דייטים טובים ועכשיו אתה מנסה לגרום למישהו להתאהב בך באמצעות טקסט.

אבל חכה רק דקה. האם אתה בכלל בטוח שאתה אוהב את האדם הזה או שיש סימנים ברורים של התאהבות בכל מקום? לא, קשר עין למשך 1.7 שניות לא שווה אהבה. אהבה משותפת לפיצה ולגלידת אוראו אינה מצדיקה "OMG, יש לנו כל כך הרבה במשותף!"

הנקודה היא, להבין אם זו באמת אהבה שאתה מרגיש כלפי האדם הזה או אם התאהבות זמנית השתלטה עליך. אם כבר מדברים על דברים שכדאי לקחת בחשבון בזמן שאתה מנסה להבין איך לגרום למישהו להתאהב בך, תבין שאתה לא באמת יכול 'לגרום' לו לעשות שום דבר.

דאטינג

אז מה הטעם לשאול, "האם יש דרך לגרום למישהו להתאהב בך?" ובכן כן, כן יש. אולי לא יכשף את האדם הזה, אבל לפחות אתה יכול להגדיל את הסיכויים שלך לקבל את מה שאתה באמת רוצה: מישהו לצפות איתו בטלוויזיה בכל עת.

כעת, לאחר שה-PSA הסתיים (סליחה), בוא ניכנס לאופן שבו אתה יכול לגרום למישהו להיות אובססיבי לחלוטין כלפיך. אנחנו צוחקים, כמובן. לכל היותר, הם יענו קצת יותר מהר לטקסטים שלך. שוב צוחק. אבל אם יתמזל מזלך, אולי תיכנס איתם למערכת יחסים מאושרת ובריאה. בואו נטיל את הקוביות.

1. תקן את עצמך קודם

יש בעיות כלשהן? תקן אותם. האם אתה מישהו שמפחד ממחויבויות או מישהו שיש לו סגנון התקשרות לא בטוח? כל הפסיכולוגיה של 'איך לגרום למישהו להתאהב בך' לא תעבוד אם אתה כדור של חרדה בדייט הראשון, תמיד מנסה להסיט את מבטך בעצבנות מכל קשר עין שתיצור.

בעיות שיש לך במצב הנפשי שלך אינן כמו נורית המנוע בלוח המחוונים של המכונית שלך שאתה מתעלם ממנה בנוחות. או הרעש החשוד מהמנוע שאתה נמנע ממנו בהצלחה על ידי הגברת המוזיקה. אז מצא דרך להפחית את עוצמת הבעיות האלה שמגיעות לעתים קרובות בדרך של חיי האהבה שלך.

2. תהיה האני הטוב ביותר שלך

האם אתה מנסה להבין איך לגרום למישהו להתאהב בך מבלי לדבר איתו? האם אתה רוצה את הקשר ממבט ראשון, כשאתה מסתכל אחד על השני דרך חדר צפוף ומיד יודע שיש שם משהו? אתה תגרום למישהו להסתכל עליך רק כשאתה מרוצה מעצמך.

כשאתה האני הכי טוב שלך, שמח ומשדר ויברציות חיוביות, אתה הולך למשוך גם אנרגיה דומה. שמרו על עצמכם, הסתפרו, הרם כמה משקולות ותסמר את המצגת הקרובה בעבודה. טיפ בונוס: האם האדם הזה אוהב כשאתה לובש את השיער שלך בצורה מסוימת? אתה כבר יודע שזה מה שאתה מקבל בפעם הבאה שאתה הולך להסתפר.

3. להיכנס לדברים שהם אוהבים

האם הם אוהדי הבייסבול הכי גדולים אי פעם? כדאי שתקראי על בייב רות כדי שתוכלי להעלות אותם יום אחד. האם הם המעריצים הגדולים ביותר של Grey's Anatomy? אני יודע, 18 עונות נשמעות הרבה, אבל כדאי לנסות ולהיכנס לזה. ככל שיש יותר דברים משותפים לשניכם, כך יהיה קל יותר להתחיל שיחה עם האדם הזה. בדרך זו, תוודא שלא תשלח להם הודעת טקסט "נו… מה קורה?" כל עשרים דקות. הימנע מלהיות טקסט יבש בכל מחיר, זה לא יוביל אותך לשום מקום.

4. אבל תשמור גם על האישיות שלך

רק בגלל שאתה נכנס לדברים שהם אוהבים, לא אומר שאתה משחרר את הדברים שגורמים לך, אותך. אל תיסבלו כל כך ב-18 העונות של האנטומיה של גריי שתפוצצו את שיעור הקרוספיט הזה שאתם אוהבים ללכת אליו.

תאריך צהריים

כדי לגרום למישהו להתאהב בך מבלי שהוא ידע על כך, אתה צריך להיות כמה שיותר מעניין. דברי על כשטיילת במערב אירופה וראיתי אישה יפה מייללת בזמן שהיא רוחצת את עצמה. הם אפילו לא יבינו כמה הם מסקרנים. ג'ואי טריביאני יהיה גאה בך!

5. אל תשאיל סתם, תן להם את האוזן

כשהם מדברים, הקשיבו. איך לגרום למישהו להתאהב בך זה באמת כל כך פשוט. בחיפושך לנסות להרשים ולערב את האדם הזה בסיפורי המסע המרתקים שלך, אל תשכח להקשיב להם כשהוא מדבר. אם שיחה מרגישה כאילו אתה רק מחכה שהם יסיימו לדבר כדי שתוכל להמשיך לדבר, הם כנראה מחכים שהיא תיגמר כדי שיוכלו להמשיך להתחמק ממך.

הקשיבו והבהירו שאתם משקיעים בכל מה שהם אומרים. במיוחד כשאתה מנסה לגרום למישהו להתאהב בך למרחקים ארוכים, שיחה איתו היא אחת השיטות הטובות ביותר שיש לך. אז כשאתה מושך את שיחות הווידאו האלה או אפילו בטקסט, וודא שאתה מקשיב בתשומת לב לכל מה שהם אומרים.

6. לגרום להם להרגיש מאומתים

ובזמן שאתה מקשיב (או קורא את הצ'אטים שלהם), אמת את החוויות, המאבקים וההישגים שלהם. רוב הזמן, הם לא באים אליך כדי לקבל פתרונות עד שהם שואלים אותך, "מה עליי לעשות? אתה יכול לעזור?" כשאתה עושה את זה נכון, אתה יכול לשפר כל מערכת יחסים על ידי הקשבה.

מישהו שנפגע בעבר עלול להתקשות להאמין שהוא ראוי לאהבה. נצלו את ההזדמנות שלכם לגרום להם להרגיש מיוחדים, התייחסו אליהם כאילו הם האדם הכי מעניין בבניין, ותגרום להם להרגיש נתמכים. לפעמים, כדי לגרום למישהו להתאהב בך מבלי לדבר הרבה, כל מה שאתה צריך לעשות הוא להנהן בראשך ולהגיד, "זה מבאס, אני כל כך מצטער."

7. לגרום למישהו להתאהב בך בלי לדבר על ידי מתן לעיניים שלך להביע

אם אתה בטלפון שלך בזמן שהם מדברים בלהט על הפעם ההיא שהם זכו בדבורת האיות, הם כנראה לא הולכים לעקוב אחרי זה עם סיפור אחר. הסתכל לתוך העיניים שלהם לעתים קרובות יותר, צור קשר עין, והודיע להם שאתה לא עצבני עד לנקודה שבה אתה צריך להימנע מהמבט שלהם (גם אם כן).

מחקרים אומרים שזוגות שחולקים יותר חיבה, מסתכלים זה בעיני זה לעתים קרובות יותר מאשר אלה שלא. השתמשו היטב בפסיכולוגיית "איך לגרום למישהו להתאהב בך" שאושרה במחקר והסתכל להם בעיניים.

8. לגרום למישהו להתאהב בך באמצעות הודעות טקסט על ידי אי תשובה מיידית

אנחנו יודעים, אנחנו יודעים. השחרור הפתאומי של דופמין כשאתה רואה את השם שלהם עולה בטלפון שלך הוא שאין שני לו. אמנם אולי תרצה לפתוח מיד את הטקסט שלהם ולהשיב לו, אבל זה לא באמת איך אתה גורם למישהו להתאהב בך באמצעות טקסטים.

זוּג

תפגין כאן ריסון עצמי, ידידי. במיוחד אם הם ענו לך אחרי כמה שעות. אל תגרום להם להרגיש שאתה תמיד זמין; הם עלולים בסופו של דבר לקחת אותך כמובן מאליו. קח קצת זמן והשב כאשר אתה יודע שאתה יכול לנהל איתם שיחה.

9. אבל אל תתנהג כאילו לא אכפת לך

יש גבול דק בין הניסיון לא להיראות נואש לבין בסופו של דבר לתמרן אותם באמצעות חשיבה של מחסור. אם אתה גורם להם להרגיש שאתה מפסיק בכוונה תקשורת במשך שעות/ימים ברציפות, הם כנראה לא יעריכו את זה הרבה. כשחושבים איך לגרום למישהו להתאהב בך, המפתח הוא למצוא את האיזון הנכון בתקשורת. אל תשלח להם הודעת טקסט 2 שניות לאחר שהם שולחים לך הודעת טקסט, אבל אל תגרמי להם לחכות 1.5 ימי עסקים.

10. להיות נחמד זה איך אתה גורם למישהו להתאהב בך

לא רק שחיוך אמיתי יגרום להם לחשוב שאתה מעוניין, אלא שגם מחקרים טוענים שאתה יותר מושך כשאתה מחייך. תחשוב על זה, כנראה שלא היית מדבר עם מישהו שתמיד במצב רוח רע, נכון?

אז בפעם הבאה שאתה ניגש לאדם הזה שאתה מוחץ עליו, וודא שאתה מעלה חיוך מדבק. אתה תגרום להם להתאהב בך מבלי שהם ידעו זאת. מי ידע שחיוך יכול להיות כל מה שאתה צריך? בנוסף, גם אתה נראה לוהט יותר בזמן שאתה עושה את זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן