Komemiut

הכרויות למסורתיים

הכרויות למסורתיים

פעם, היכרויות היו חיזור מלווה שאורגן על ידי הורים שביקשו לחתן את ילדיהם לזוגות הכי משתלמים – או הכי פחות מטרידים – שאפשר. הכרויות למסורתיים שונה מאוד מהיכרויות מודרניות. עם זאת, כיום מדובר יותר על החלקה שמאלה והחלקה ימינה, כאשר כל רומנטיקה מתחילה חיה ומתה על התפיסה של תמונת פרופיל. זה רע, ולא מה שהיה על היכרויות!

נכון לעכשיו, הטכנולוגיה הייתה בליבת זירת ההיכרויות. ממצאי מחקר Pew קובעים כי 27% מבני 18 עד 24 משתמשים כעת באתרי היכרויות מקוונים. זה כמעט פי שלושה מ-10% משנת 2013. בהתחשב ברעיונות אלה, הנה טיפים להכרויות למסורתיים:

1. גוון את אסטרטגיית ההיכרויות שלך

זה אומר לפגוש אנשים מערוצים שונים. זה יכול להיות באמצעות חברים, מפגשים משפחתיים, בעבודה או באמצעות אפליקציות היכרויות וצאת הכרויות לדתיים מקוונות. מפגש עם אנשים במצב לא מקוון ומקוון מרחיב את המעגל החברתי שלך. בסופו של דבר, מפגש עם כמה שיותר אנשים יפנה מקום לחיבורים משמעותיים ויעזור לך למצוא מישהו להכרויות למסורתיים.

טֶקסט

2. התבוננו ותקשרו בצורה אותנטית עם אנשים

הפק את המרב מהפגישה ומהאינטראקציות שלך. התמקד באנשים על ידי האזנה לסיפורים שלהם. טלפונים וגאדג'טים סמויים והתבוננו בסביבתכם. פעולה זו תגרום לך להיות פתוח יותר לאותות לא מילוליים. ייתכן שמישהו ירצה לפנות אליך אם לא לבדיקת הטלפון הבלתי פוסקת שלך.

3. חיוביות וחום מושכים אנשים

ניתן לעשות זאת באמצעות מעשים פשוטים כמו חיוך למישהו מוכר, להחזיק את הדלת או לומר שלום לשכן הסמוך. התנהגות חמה ופתוחה זו מאפשרת מפגשים מקריים שעלולים לפרוח לידידות.

4. תן לדייט שלך הזדמנות שנייה

החיסרון של אפשרויות רבות מדי הוא שאנו ממהרים לשפוט אנשים על סמך פגישות ראשוניות. דייטים ראשונים הם לרוב איומים, ובמקרה הטוב מביכים. כל עוד הדייט שלך לא חצה את הגבול ה"מצמרר", הסכים לתאם דייט שני. המפגש השני יהיה באופן משמעותי יותר רגוע, זורם חופשי ואותנטי. זה יציע לך תובנה טובה יותר על האישיות של הדייט שלך. קרא גם את המדריך שלנו לשאלות מבוא כאן לטיפים נוספים.

5. שמור על הערכים שלך ללא פגע

אל תיכנע לשגיאות היכרויות מודרניות כמו רפאים, ספסל ודעיכה. הטעויות הללו נגד נימוס ואדיבות הובאו בעקבות המספר העצום של אפשרויות היכרויות והיכרויות מקוונות להציע. זה הופך את האינטראקציה והקשרים לקלים יותר לזרוק כאשר דברים מרגישים מעופשים או משעממים. אם אתה מרגיש שהקשר לא יכול להתקדם לשלב הבא, הודע לו או לה באופן אישי. אל תדעך סתם לשכחה ותנתק את התקשורת [1].

6. העריכו את הזמן, המאמץ והמשאבים שהתאריך הקצו לכם

להכיר אנשים חדשים מורטת עצבים עבור שני המינים. אנשים מסוימים עשויים למצוא את זה כל כך מהמם שהם פונים להתקלף בדייט שלך. הכירו במחוות שלו כמו להחזיק את הדלת בשבילכם או ללכת בצד הפתוח של הרחוב. ההערכה שאתה מעניק למחוות האלה תחזק אותן. כתוצאה מכך, אתה תזכה לקבל את זה יותר.

צאו לטייל

בדיוק כמו עניינים אנושיים אחרים, היכרויות הן בלתי צפויות ומבלבלות. הכאוס של הכרויות לדתיים שמתנגש בטכנולוגיה מאיץ הופך את זה לעניין מורכב יותר. למרות זאת, הכרויות למסורתיים עדיין שווה חיפוש. למה לא? מציאת האדם האחד שאיתו אתה יכול לחלוק את חייך היא סיבה טובה להמשיך את היכרויות בחיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן